Antena Căutare
Logo show

Ank Neacșu, fosta membră a trupei A.S.I.A, ne-a colindat: "Deschide ușa, creștine"

Ank Neacșu, invitată în platoul de la Neatza, cântă un colind acum în prag de sărbători: "Deschide ușa, creștine"

Vineri, 18.12.2015, 10:14
x