Milan invinge Catania, Udinese pe Siena. Vezi rezultatele din Italia!

Cu doua meciuri amanate din cauza inundatiilor, etapa a zecea din serie A a oferit rezultate scontate din calculul hartiei.

Inundatiile au dat peste cap programul etapei din Italia, acolo unde Genoa - Inter si Napoli Juventus au fost amanate.

Cu Torje pe banca, Udinese s-a impus greu in fata Sienei, prin golurile lui Basta si Di Natale.

Stefan Radu a fost integralist in partida pe care Lazio a castigat-o in minutul 85 cu Parma, fiind avertizat cu cartonas galben in repriza secunda.

Milan s-a distrat cu Catania marcand 4 goluri fara sa primeasca vreunul. Mutu a avut doua ocazii in infrangerea Cesenei acasa cu Lecce

20. Cesena 10 0 3 7 3:13 3

Athletic Bilbao - Barcelona 2-2 \ Catalanii la 3 puncte in spatele lui Real... Doroftei, in sfarsit de partea lui Bute: " A avut o pregatire supraomeneasca"...

BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 7: Cremă Vichyssoise (supă cremă de praz și cartofi) Luni, 13.05.2024, 11:00