Antena Căutare

Rochii de mireasă de la 28 de lei! Cum poți profita de această super ofertă

Primul târg de nunți al anului este deschis până duminică și promite vizitatorilor numeroase surprize. Viitoarele mirese își pot cumpăra rochii începând cu incredibila sumă de 28 de lei! 

Primul târg de nunți al anului este deschis până duminică și promite vizitatorilor numeroase surprize. Viitoarele mirese își pot cumpăra rochii începând cu incredibila sumă de 28 de lei!

Orice mireasă își dorește ca în ziua cea mare totul să arate impecabil și să se desfășoare conform planului. Rochia este unul dintre cele mai importante aspecte.

Care sunt ofertele evenimentului dedicat viitoarelor mirese și ce oferte de senzație poți găsi în acest weekend la cel mai așteptat eveniment al momentului?

Află totul urmărind clipul video de mai sus din emisiunea „Prietenii de la 11”!

Îți amintești de Omar de la „Next Star”? Puștiul a împlinit 18 ani și a devenit bărbat! Cum arată... Florin Ristei, dezvăluire șoc! „Sunt la un pas de a fi dat afară”...
Înapoi la Homepage

Puteți urmări știrile Antena 1 și pe Google News. 📰

Un 2025 de excepție! Vezi acum
Video recomandate
Power Couple România, 12 februarie 2025. Cum s-au descurcat Cesima și Theo Zeciu la proba cuplurilor: Iubitul meu bombardier
Power Couple România, 12 februarie 2025. Cum s-au descurcat Cesima și Theo Zeciu la proba cuplurilor: Iubitul meu bombardier Miercuri, 12.02.2025, 21:15
Citește și
Abonează-te la newsletter!

Lasă-ne adresa ta de mail și te vom ține la curent zilnic cu cele mai importante știri, astfel încât să nu pierzi nimic niciodată.


x