Articole despre bayern

Bayern Munchen vrea sa-i prelungeasca contractul lui Ribery

O data calificarea in "sferturile" Ligii parafata, Bayern Munchen a demarat tratativele cu Franck Ribery pentru prelungirea contractului, scadent in 2011.

Luni, 15.03.2010, 00:00
Bayern a eliminat Fiorentina din UCL

Fiorentina a pierdut dramatic calificarea in sferturile de finala ale Ligii Campionilor. Echipa lui Adrian Mutu a avut 2 la 0 si 3 la 1, dar s-a terminat 3 la 2 si Bayern s-a calificat datorita celor doua goluri marcate in deplasare.

Miercuri, 10.03.2010, 16:34
Fiorentina - Bayern Munchen 3-2/ Echipa lui Mutu, eliminata din Liga Campionilor

Echipa romanulului Adrian Mutu, AC Fiorentina, a fost eliminata in optimile de finala ale Ligii Campionilor de Bayern Munchen, desi s-a impus pe propriul teren cu scorul de 3-2. Bavarezii s-au calificat datorita golurilor mai multe marcate in deplasare. In mansa tur, scorul a fost de 2-1 pentru nemti.

Marti, 09.03.2010, 00:00
Fiorentina a fost furata

Golul lui Klose, in meciul Bayern-Fiorentina, dovedit si recunoscut chiar de autor ca a fost ofsaid, a nascut o adevarata revolutie medie in Italia. Reprezentantii Fiorentinei, dar si fanii clubului striga sus si tare ca echipa lor a fost furata si...

Joi, 18.02.2010, 21:02