Articole despre red bull ring

Cursa din Formula 1™ pentru Marele Premiu al Austriei a fost pe Antena 1 și în AntenaPLAY! George Russell a câştigat

Bătălia pentru campionatul mondial de Formula 1™ continuă. Astăzi a avut loc a 11-a cursă din acest sezon, cursa Marelui Premiu al Austriei.

Duminica, 30.06.2024, 17:30
Urmărește acum cursa Formula 1™ pentru Marele Premiu al Austriei.Spectacolul de la Spielberg este LIVE pe Antena1 și în AntenaPLAY

Cursa pentru pentru Marele Premiu al Austriei este în direct pe Antena 1 şi în AntenaPLAY. Piloții sunt pregătiți să-și adjudece victoria.

Duminica, 30.06.2024, 17:29
S-au încheiat calificările din Formula 1™ pentru Marele Premiu al Austriei. Max Verstappen în pole position pe Red Bull Ring

Calificările pentru Marele Premiu al Austriei au fost în direct pe Antena 3 CNN şi în AntenaPLAY. Piloții se pregătesc de cursa de duminică, 30 iunie 2024.

Sambata, 29.06.2024, 18:06
Urmărește acum calificările din Formula 1™ pentru Marele Premiu al Austriei.Confruntările sunt LIVE în AntenaPLAY și pe Antena3CNN

Calificările pentru Marele Premiu al Austriei sunt în direct pe Antena 3 CNN şi în AntenaPLAY. Piloții se pregătesc de cursa de duminică, 30 iunie 2024.

Sambata, 29.06.2024, 18:02
Dani Oțil, pe celebrul circuit de curse auto "Red Bull Ring"

Dani Oțil a fost plecat câteva zile în Austria unde a testat mai multe mașini pe celebrul circuit de curse auto din Spielberg - "Red Bull Ring"

Vineri, 15.05.2015, 09:14