Dănuţ, băieţelul care a stat 11 ore în fântâna din curtea casei, la o adâncime de 16 metri, a fost externat
Copilul a plecat cu tatăl lui spre casă, cu trenul. Se simte bine, vorbeşte, mănâncă şi se joacă. Deşi iniţial starea copilului era foarte gravă şi a făcut şi un atac de cord în drum spre spital, copilul şi-a revenit spectaculos după două săptămâni, dintre care 48 de ore a fost ventilat mecanic
Publicat: Miercuri, 10 Mai 2017, 14:16 |
Actualizat Miercuri, 10 Mai 2017, 14:22
Copilul a plecat cu tatăl lui spre casă, cu trenul. Se simte bine, vorbeşte, mănâncă şi se joacă. Deşi iniţial starea copilului era foarte gravă şi a făcut şi un atac de cord în drum spre spital, copilul şi-a revenit spectaculos după două săptămâni, dintre care 48 de ore a fost ventilat mecanic
Se schimbă criteriile de admitere la liceu! Media de la evaluarea națională va cântări în proporție de 80 la sută...
Românii își vând scenele intime cu partenerii și se lasă filmați 24 din 24 de ore, pentru bani!...
Adaugă-ne ca sursă preferată în Google
Puteți urmări știrile Antena 1 și pe Google News. 📰
Înapoi la Homepage
Citește și
Abonează-te la newsletter!
Lasă-ne adresa ta de mail și te vom ține la curent zilnic cu cele mai importante știri, astfel încât să nu pierzi nimic niciodată.