Primaria ii vrea pe bucuresteni in tarcuri si sa nu cumva sa se joace mai mult de cinci pe iarba. Un proiect deja avizat de Sorin Oprescu spune ca pe spatiul verde ar trebui doar sa te odihnesti sau sa faci plaja.
Primaria ii vrea pe bucuresteni in tarcuri si sa nu cumva sa se joace mai mult de cinci pe iarba. Un proiect deja avizat de Sorin Oprescu spune ca pe spatiul verde ar trebui doar sa te odihnesti sau sa faci plaja.
Puteți urmări știrile Antena 1 și pe Google News. 📰
Înapoi la Homepage
Lasă-ne adresa ta de mail și te vom ține la curent zilnic cu cele mai importante știri, astfel încât să nu pierzi nimic niciodată.