FOTO! Sut si gol: Eva Longoria a lasat platourile de filmare pentru terenul de fotbal

Eva Longoria a mers la un meci de fotbal si, spre incantarea microbistilor, la pauza chiar a coborat pe teren pentru cateva pase.

Imbracata intr-o pereche de blugi si cu un tricou sport, actrita si-a facut aparitia pe un stadion din San Antonio, Texas.

Dupa prima repriza, Eva Longoria a tinut un discurs. Pana la reluarea partidei, vedeta a jucat fotbal cu elevii de la o scoala pentru copii cu nevoi speciale, pe care o sprijina de mai mult timp.

Amintiri din copilarie! Lora: "Aveam o cioara care ma insotea peste tot!"... Cum au primit numele de scena fetele de la Spice Girls...

BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly
BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly Marti, 07.05.2024, 10:00