- MAREA PREMIERĂ Te Cunosc de Undeva! Vezi ce surprize ți-am pregătit AZI de la ora 20:00, pe Antena 1 și în AntenaPLAY
- Chefi la cuțite, sezonul 15 - din 10 martie, pe Antena 1 și în AntenaPLAY
Actorul a fost prezent la tribuna oficială a stadionului parizian, pentru a-i urmări pe viu pe Ibrahimovic sau Cavani
Leonardo Di Caprio îşi confirmă renumele de mare iubitor al sportului de performanţă. Aproape de fiecare dată când se află la Paris, starul de la Hollywood nu ratează şansa de a urmări cele mai importante evenimente sportive din capitala Franţei.
Şi cum vedeta se afla prin oraşul său preferat din Europa s-a gândit că n-ar fi rău să vadă meciul celor de la PSG cu Anderlecht Bruxelles, din cadrul grupelor UEFA Champions League, jocul încheindu-se la egalitate, scor 1-1.
Leo Di Caprio a încercat să-şi ascundă identitatea şi să se piardă prin mulţimea de la „oficiala” de pe Parc de Princes, însă a fost surprins de fotografi, care l-au imortalizat în timpul partidei în care marele Ibrahimovic a marcat pentru gruparea pariziană.