Live acumAcces Direct
Prime Time 20:30Chefi la cutite

Badabum.ro – tablete de la 179 lei

Şi nu doar atât! De pe Badabum.ro poţi să cumperi aproape orice! De Black Friday, Badabum.ro îţi pregăteşte reduceri fenomenale de până la 70% la o gamă extinsă de electrocasnice mari şi mici, încorporabile, laptopuri, tablete, telefoane, televizoare şi alte gadgeturi atractive.

Şi nu doar atât! De pe Badabum.ro poţi să cumperi aproape orice! De Black Friday, Badabum.ro îţi pregăteşte reduceri fenomenale de până la 70% la o gamă extinsă de electrocasnice mari şi mici, încorporabile, laptopuri, tablete, telefoane, televizoare şi alte gadgeturi atractive.

De Black Friday, oferim transport gratuit în București la peste 25.000 produse şi posibilitatea de a alege dintre multiplele variante de plată: online, în rate, la domiciliu sau la sediul Badabum. Echipa noastra de logistică şi livrări este deja la linia de start, pregătită să livreze produsele în cel mai scurt timp posibil.

Badabum.ro este magazinul online care spune DA dorinţelor clienţilor săi!

Avem experienţă de peste 7 ani în e-commerce iar scopul nostru a fost, încă de la început, crearea unei companii care să satisfacă aşteptările consumatorilor şi să-şi păstreze standardul de calitate în livrarea serviciilor.

Echipa noastră este formată exclusiv din profesionişti cu experienţă dovedită, oameni care au activat şi au condus la cel mai înalt nivel companii naţionale şi multinaţionale de top prezente în Romania, pentru perioade de peste 10 ani.

Căutăm permanent să furnizăm bunuri şi servicii de înaltă calitate, la preţuri avantajoase. Avem parteneriate semnate cu toţi producătorii şi distribuitorii autorizaţi împreună cu care garantăm calitatea produselor.

În afară de reduceri şi oferte speciale oferite permanent, de livrarea rapidă şi de o selecţie riguroasă a produselor de pe site, consilierii website-ului sunt pregătiţi să răspundă oricăror întrebări pe care le ai.

Fii cu ochii pe noi de Black Friday! Numărătoarea inversă a început!

Fanatik.ro

Şoferul unui Audi s-a oprit din goană abia când i-a sărit o roată şi a intrat în parapet,...

Observator Antena 1

Șoferul vitezoman din Botoșani a transmis Live, pe Facebook, momentul impactului devastator...

Observator Antena 1

O recunosti? Socul zilei! Internata de urgenta! Imaginile momentului in showbiz

Spynews.ro

„Cancer!” Dinu și Deea Maxer au făcut anunțul șocant în direct

Spynews.ro

Vedeta din România care a recunoscut că a participat la lupte ilegale cu interlopi: "Erau bani...

AntenaSport

Care este ritualul de iniţiere în cea mai periculoasă organizaţie a Mafiei din Italia....

AntenaSport

Daniela Crudu este istorie! Mihai Costea, într-o nouă relație cu o altă bombă sexy din lumea...

Antenastars.ro

Are sau nu are coronavirus? Horia Moculescu, primele declarații după ce a fost testat: „Am...

Antenastars.ro

ȘASE seriale super tari care revin cu sezoane noi luna aceasta

Zu TV

CINCI vedete care nu au cont pe rețelele sociale

Zu TV

5 zodii care redescoperă dragostea în 2018 – Cea mai iubită zodie este…

tvhappy.ro

Cu cine a fost căsătorită Mihaela Tatu. Motivul pentru care a divorțat fulgerător după 16...

Playtech.ro

Din păcate, este vorba despre tatăl Monicăi Gabor. Bărbatul a confirmat

Playtech.ro

BOMBA pregătită de Becali! “Gratis îl iau!”. Fotbalistul din naţionala României, la...

Telekomsport.ro

A apărut un nou medicament! Toți pacienții pot beneficia de el

Capital.ro

Ce s-a ales de averea lui Dumitru Sechelariu. Familia, în sapă de lemn!

Impact

A fost găsită moartă în casă, iar medicii au aflat că obișnuia să consume un produs după...

Antena3.ro

România în stare de șoc! Culiță Sterp, bătut cu cureaua! „Nu am mai văzut așa!”

Voxbiz.ro

Ce probleme are o masina care este tinuta in parcare si este folosita foarte putin

Cars.ro

COVID-19. Avem voie să ne scăldăm în piscină sau mare? Specialiștii americani au răspuns

Jurnalul
Cele mai noi stiri
Lajumate.ro