Antena Căutare

Elevii au obtinut rezultate foarte bune la examenul de evaluare nationala

Elevii de gimnaziu au fost silitori anul acesta. Cel putin, daca ne luam dupa rezultatele de la evaluarea nationala. Opt elevi din zece au trecut cu bine de cele doua probe, de care depinde intrarea la liceu.
Sambata, 29.06.2013, 19:27
x