Antena

Șerban Copoț, întâmplare neplăcută în trafic: „Liniștiți-vă!” Ce a pățit prezentatorul TV

Șerban Copoț a publicat în mediul online un mesaj în care le-a povestit urmăritorilor săi o experiență neplăcută prin care a trecut, în timp ce se afla în trafic. Iată cum a fost „luat la rost” prezentatorul TV, chiar dacă și-a văzut de treaba lui!

Autor: Redacție a1.ro Publicat: Miercuri, 14 Septembrie 2022, 12:45 | Actualizat: Miercuri, 14 Septembrie 2022, 13:45
Galerie de imagini
Șerban Copoț, ironizat în trafic. Ce a povestit prezentatorul TV
Instagram/ Antena

Șerban Copoț a fost recent ironizat în trafic, prezentatorul TV povestind recent în mediul online că i-a fost reproșat că ar conduce o mașină de „sărac”. Pentru a le da, la rândul său, replica celor care l-au jignit fără motiv, artistul a scris câteva rânduri pe conturile de socializare, în care a glumit pe marginea societății actuale, care prioritizează lucrurile materiale. Iată cum s-a petrecut totul!

Șerban Copoț, întâmplare neplăcută în trafic. A fost jignit fără motiv

Prezentatorul de la iUmor a ținut că puncteze că mașina cu care circula în momentul respectiv este cea „de oraș”, cu care se deplasează în mod frecvent. Pentru a demonstra că nu îi este „rușine” să se afișeze cu un autoturism care poate că nu este văzut drept unul scump, sau „de lux”, Copoț și-a făcut și un selfie lângă mașină.

Pe aceeași temă

„Asta e maşina mea de umblat prin oraş. Este un Citroen C1 din 2006. Acum câteva zile, cineva în trafic a râs de mine că sunt un «sărak» că nu mă dau cu ceva bengos, care să mă scoată la valoare. Băbăieți, sunt sărac, urât, am şi chelit… sunt ultimul terminat.

Voi sunteți cei mai tari, cu valoare, frumoşi, pensaţi, epilați şi cu succes la femei. Liniştiți-vă! Eu nu mă pot ridica la valoarea voastră, deci vă rog să mă ignorați că nu sunt pe jmecherie ca voi.

Ați câştigat! E bine? Nu avem absolut nimic în comun şi este foarte bine aşa. Este loc şi pentru săraci ca mine sub soare”, a scris Șerban Copoț, ironic, pe conturile sale de socializare.

Postarea îndrăgitului prezentator a strâns în timp record în jur de 32 de mii de aprecieri, iar comentariile au fost pe măsură. Internauții l-au felicitat pe Șerban Copoț pentru atitudinea sa și pentru modul în care și-a exprimat punctul de vedere. Mulți au ținut să îi spună că îl apreciază pentru faptul că este un familist convins și că preferă să investească în ceea ce contează, în detrimentul unei mașini de lux, spre exemplu.

Pe aceeași temă

Șerban Copoț și întreaga familie, infectați cu Covid

Recent, prezentatorul TV le-a povestit urmăritorilor săi din mediul online că el, soția și cei trei copii ai lor s-au infectat recent cu Covid-19, iar boala le-a dat bătăi de cap o perioadă, având în vedere că simptomele nu au fost dintre cele mai ușoare.

Recomandari A1

Întreaga familie a avut simptome neplăcute, manifestate prin febră mare, lucru care le-a dat emoții celor doi părinți, în special în privința celor mici.

Șerban Copoț a explicat că perioada respectivă a fost chiar o „cumpănă” a vieții, semn că forma bolii pe care au făcut-o cu toții nu a fost una deloc ușoară. Din fericire, prezentatorul de la iUmor și familia lui s-au vindecat, iar artistul i-a mulțumit și divinității pentru că totul s-a terminat cu bine.

Whatsapp LinkedIn
serban copot
🔥  Tot ce vrei e sa dai play  🔥 Când planurile a mii de șoferi sunt date peste cap, haosul nu întârzie să apară. Traffic Jam e comedia momentului în AntenaPLAY. Vezi acum producția spaniolă.
Stirile zilei Salariul unui român, şef pe un vas de croazieră în Franţa: "Câștig cât un director de bancă"
Videoclipul zilei
Citește și
Super Neatza, 7 iunie 2024. Șerban Copoț, în tabără cu micii exploratori
Șerban Copoț, întâlnire de gradul zero cu foștii colegii de trupă. Cum arată băieții de la Animal...
iUmor sezonul 14, 14 mai 2023. Șerban Copot și Dan Badea, atac la magicianul Robert Tudor: Un bufon!
Nu te supăra, frate!, 16 februarie 2023. Monica Anghel, de nerecunoscut! Iată cât de mult a slăbit artista
Video recomandate
Video
Citește și