Live acumMireasa Sezonul 2
Prime Time 20:30Chefi la Cutite

cupa romaniei: 183 articole

Marti, 10 Decembrie .12.2019, 17:06

Rezultatele tragerii la sorţi a meciurilor din sferturile Cupei României la handbal masculin

Sport
Joi, 31 Octombrie .10.2019, 16:16

Poli Iaşi a învins Metalul Buzău, scor 3-0, şi s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei României

Sport
Joi, 31 Octombrie .10.2019, 09:19

Pe scurt din sport: Nationala U17 s-a calificat la turneul de Elita!

Sport
Miercuri, 30 Octombrie .10.2019, 16:24

Academica Clinceni s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei României, după 2-0, cu FC Botoşani

Sport
Miercuri, 30 Octombrie .10.2019, 15:03

Horia Mladinovici, Radu Petrescu şi Iulian Călin, arbitrii meciurilor de joi, din optimile Cupei României

Sport
Miercuri, 30 Octombrie .10.2019, 09:21

Lucian Rusandu, George Vidican şi Adrian Comănescu arbitrează meciurile de miercuri, din optimile Cupei României

Sport
Marti, 29 Octombrie .10.2019, 07:59

Pe scurt din sport: Azi etapa de Cupa, maine joaca Halep cu Svitolina

Sport
Luni, 28 Octombrie .10.2019, 16:12

Adrian Comănescu şi Andrei Chivulete arbitrează meciurile de marţi, din optimile Cupei României

Sport
Vineri, 25 Octombrie .10.2019, 12:40

Programul optimilor de finală ale Cupei României

Sport
Luni, 14 Octombrie .10.2019, 17:15

LPF: Federaţia Română de Fotbal şi-a manifestat intenţia de a introduce sistemul VAR şi în meciurile din cadrul Cupei României

Joi, 26 Septembrie .09.2019, 17:49

FC Viitorul, deţinătoarea trofeului, eliminată de Sănătatea Cluj, echipă din Liga a III-a, în 16-imile Cupei României

Sport
Miercuri, 25 Septembrie .09.2019, 17:45

Hermannstadt a învins Chindia în inferioritate numerică, scor 1-0, şi s-a calificat în optimile Cupei României

Sport
Miercuri, 25 Septembrie .09.2019, 00:10

Universitatea Cluj a învins, scor 3-2, după prelungiri, echipa U Craiova 1948, revenind de la 0-2, şi s-a calificat în optimile Cupei României

Sport
Vineri, 20 Septembrie .09.2019, 11:49

Şaisprezecimile Cupei României: programul, televizările şi stadioanele pe care se vor juca meciurile

Sport
Marti, 17 Septembrie .09.2019, 16:03

Programul şaisprezecimilor de finală ale Cupei României

Sport
Vineri, 30 August .08.2019, 01:14

Coman: Încercăm să ne trezim, vom trage foarte tare pentru Cupa României. Despre criticile lui Becali: Aşa, şi? Eu duc, nu-i problemă

Sport
Luni, 29 Iulie .07.2019, 17:00

Turneul Final Four al Cupei României la baschet masculin va avea loc în 8-9 februarie 2020

Sport
Sambata, 06 Iulie .07.2019, 21:50

FC Viitorul a învins CFR Cluj, scor 1-0, şi a câştigat pentru prima dată Supercupa României

Sport
Duminica, 26 Mai .05.2019, 15:24

Imagini exclusive cu Gică Hagi după ce a câştigat prima Cupă a României din carieră

Star News
Marti, 05 Iunie .06.2018, 12:59

ULTIMA ORĂ! Steaua - Rapid, un nou episod în finala Cupei României pe București! S-a decis stadionul de disputare al meciului

Sport
Duminica, 27 Mai .05.2018, 22:44

Finala Cupei României: ”U” Craiova - AFC Hermannstadt 2-0! Oltenii câștigă primul trofeu după o pauză de 25 de ani

Sport
Joi, 10 Mai .05.2018, 22:24

AFC Hermannstadt scrie istorie și se califică în finala Cupei României după o dublă victorie cu Gaz Metan Mediaș! Care a fost ultima divizionară secundă calificată în finală

Sport
Luni, 07 Mai .05.2018, 16:32

OFICIAL: FRF a anunțat stadioanele pe care se vor disputa finala Cupei României și Supercupa. Ce meci se va juca pe noul ”Ion Oblemenco”

News
Vineri, 20 Aprilie .04.2018, 11:08

Pe ce stadion se va juca finala Cupei României! Anunțul FRF după ”U” Craiova - FC Botoșani: ”Se va juca pe un stadion cu 15-20,000 de locuri!”

Sport
Joi, 01 Martie .03.2018, 16:35

Declarație incredibilă a lui Gigi Becali după FC Hermannstadt - FCSB 3-0: ”Ăsta a fost ordinul meu!”

Sport
Joi, 01 Martie .03.2018, 15:32

Rezultat-ȘOC în Cupa României! FCSB, umilită de FC Hermannstadt cu un scor incredibil. Budescu, Gnohere & co. de nerecunoscut în Ardeal

Sport
Joi, 16 Noiembrie .11.2017, 10:04

Încă un club de tradiție, aproape de dispariția din fotbalul românesc. O fostă finalistă de Cupa României nu se va prezenta la meciul de campionat

Sport
Vineri, 27 Octombrie .10.2017, 10:46

Dan Petrescu, foc și pară pe jucătorii săi de la CFR Cluj

Star Matinal
Miercuri, 11 Octombrie .10.2017, 11:02

S-au tras la sorți 16-mile Cupei României la Fotbal: FCSB - Sănătatea Cluj, Aerostar - Dinamo, Botoșani - CFR, ACS - ASU, cele mai interesante meciuri

Sport
Marti, 12 Septembrie .09.2017, 17:43

CSA Steaua a stricat tabela în Cupa României! Elevii lui Lăcătuș au învins Benfica Nova Generacao cu un scor de rugby

Sport
Miercuri, 09 August .08.2017, 12:09

FRF schimbă fotbalul din România! Au acceptat o nouă regulă pentru meciurile din Cupa României

Sport
Joi, 29 Octombrie .10.2015, 23:57

Steaua s-a calificat în sferturile Cupei României, după o victorie la loviturile de departajare