Antena Căutare
Logo show

Dima se transformă în Sofia Vicoveanca - Am trăit bine cu jocul

În cadrul celei de-a III-a ediţii din sezonul X de la "Te cunosc de undeva!", Dima a cântat melodia interpretată de Sofia Vicoveanca - Am trăit bine cu jocul.
Sambata, 24.09.2016, 12:18
x