- MAREA PREMIERĂ Te Cunosc de Undeva! Vezi ce surprize ți-am pregătit AZI de la ora 20:00, pe Antena 1 și în AntenaPLAY
- Chefi la cuțite, sezonul 15 - din 10 martie, pe Antena 1 și în AntenaPLAY
Fiica cea mare a preşedintelui Statelor Unite, Malia, a obţinut primul ei loc de muncă. Tânăra în vârstă de 15 ani lucrează ca asistent de producţie pentru cel mai nou serial în care joacă Halle Berry, relatează New York Daily News.
Malia Obama este asistenta lui Steven Spielberg, cel care produce serialul SF "Extant", care va fi difuzat de postul de televiziune CBS.
Fiica lui Barack Obama nu este menajată pe platourile de filmare din Los Angeles. Are sarcini bine definite, iar săptămâna trecută, regizorul serialului i-a permis să dea "motor" la filmarea unei scene.
Nu se ştie care este eprioada pe care a fost angajată Malia, dar părinţii ei au venit, deja, să o viziteze.