Concordia Chiajna - Sepsi Sf. Gheorghe LIVE VIDEO ONLINE

Concordia Chiajna - Sepsi Sf. Gheorghe LIVE VIDEO. După o pauză cauzată de meciurile naționalei, Liga 1 se reia, vineri, la Chiajna. Concordia primește vizita celor de la Sepsi Sfântu Gheorghe, într-un duel care poate fi urmărit live video online.

Concordia Chiajna - Sepsi Sf. Gheorghe LIVE VIDEO. După o pauză cauzată de meciurile naționalei, Liga 1 se reia, vineri, la Chiajna. Concordia primește vizita celor de la Sepsi Sfântu Gheorghe, într-un duel care poate fi urmărit live video online pe site-urile DigiSport (dacă ești abonat Digisport) sau Telekom Sport (dacă ești abonat Telekom Sport). Meciul Concordia - Sepsi este live video online de la ora 18:00.

Concordia Chiajna - Sepsi Sf. Gheorghe LIVE VIDEO. Echipele lui Ionuț Badea și Eugen Neagoe reiau campionatul de pe poziții diametral opuse. Dacă oaspeții stau excelent, pe locul 5 cu 11 puncte după 7 runde, iflovenii stau rău. După primele 7 etape ale sezonului, Concordia e vice-lanterna campionatului, cu doar 7 puncte strânse.

Concordia Chiajna - Sepsi Sf. Gheorghe LIVE VIDEO. Gazdele vin în acest meci după două eșecurui clare, la scor de neprezentare, 0-3, cu Astra Giurgiu-acasă și cu Poli Iași în deplasare. Pe de altă parte, Sepsi avea o perioadă excelentă înainte de pauza competițională. Echipa lui Neagoe a remizat la Botoșani, după care a învins Dunărea Călărași pe teren propriu.

Concordia Chiajna - Sepsi Sf. Gheorghe LIVE VIDEO. Duelurile Concordia - Sepsi sunt relativ ”noi” în Liga 1. Doar patru meciuri au avut loc între cele două echipe. Toate s-au disputat sezonul trecut, în partea sa regulată, iar apoi în play-out. Concordia stă bine la acest capitol al ”directelor” cu 2 victorii și 2 remize.

Concordia Chiajna - Sepsi Sf. Gheorghe LIVE VIDEO. În ciuda poziției modeste din clasament, Concordia e favorită în acest meci cu o cotă de 2,30. Remiza e văzută cu 3,25, iar succesul covăsnenilor are cotă 3,20.

Concordia Chiajna - Sepsi Sf. Gheorghe LIVE VIDEO. Vom risca la acest meci și mergem pe mâna unui ”x2” - cotă 1,62!

UEFA înființează o nouă competiție alături de Liga Campionilor și Europa League! Anunțul zilei în fotbalul continental... Dinamo - Astra Giurgiu LIVE VIDEO ONLINE...

BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly
BeautiFood | Sezonul 3 - Episodul 6: Tartă Tatin cu cremă chantilly Marti, 07.05.2024, 10:00