Antena Căutare

Doi fraţi din Olt au ajuns la spital cu arsuri grave

Doi fraţi din Olt, nici unul mai mare de cinci ani, au ajuns la spital după ce s-au jucat cu focul. Hainele lor s-au aprins în curtea bunicilor.
Luni, 01.09.2014, 19:26
x