Antena Căutare

Militari raniti intr-un poligon din Bistrita

Doi angajati ai Minuisterului Apararii Nationale au fost raniti astazi intr-un poligon din Bistrita. Cei doi au mers acolo ca sa detoneze munitie expirata.
Joi, 03.05.2012, 16:14
x