Antena Căutare

Naştere cu peripeţii

Un american şi-a montat o cameră go pro pe cap, pentru a filma drumul cu soţia la spital, care urma să nască. Doar că a ajuns să filmeze venirea pe lume a copilului, chiar în faţa spitalului.
Joi, 10.07.2014, 16:55
x