Antena Căutare

S-a încolăcit cu maşina în jurul unui copac

Un bărbat de 68 de ani din judeţul Dâmboviţa a scăpat cu viaţă, cu mult noroc, după ce s-a încolăcit cu maşina în jurul unui copac de pe marginea drumului.
Marti, 11.02.2014, 07:41
x