Dani Oţil, îndrăgitul prezentator al emisiunii "Neatza" cu Răzvan şi Dani, s-a plâns ieri dimineaţă că a fost invadat de rozătoare, însă problema a fost rezolvată, deoarece matinalul a găsit o soluţie...100 la sută naturală.
Joi, 16.10.2014, 08:56
A fost distracţie mare în platoul emisiunii „Neatza cu Răzvan şi Dani”, încă de la primele ore ale dimineţii. Dani Oţil a început emisiunea cu o povestioară care a stârnit hohote de râs în rândul colegilor de platou. Haiosul matinal le-a povestit tuturor „năpasta” cu care se confruntă de mai bine de o săptămână – a fost invadat de şoricei. „Pe câţiva am reuşit să îi prind, dar a mai rămas unul singur, de care se pare că nu pot scăpa”, a mărturisit Dani.
Miercuri, 15.10.2014, 13:47
În fiecare dimineaţă, de luni până vineri, Dani Oţil aduce veselie în casele a zeci de mii de români, iar în timpul liber, matinalul îşi testează adrenalina. Aşa s-a întâmplat şi în acest week-end, când a participat Cursa de Viteză pe Traseu Montan de la Râşnov.
Luni, 13.10.2014, 08:38
Dani Oţil, haiosul matinal de la „Neatza cu Răzvan şi Dani” continuă să testeze adrenalina pe patru roţi în acest weekend, la Cursa de Viteză pe Traseu Montan de la Râşnov.
Joi, 09.10.2014, 13:15
De aproape şapte ani de zile, Răzvan şi Dani au adus veselie în casele a zeci de mii de telespectatori, dar, în această dimineaţă, cei doi s-au întrecut pe sine. Ei au făcut furori alături de versiunile lor în "miniatură".
Luni, 06.10.2014, 09:41
Prinsă cu atât de multe lucruri pe care trebuie să le facă înaintea premierei show-ului „Dansează printre stele”, Cosmina Păsărin și-a sărbătorit astăzi ziua de naștere în platoul emisiunii „Neatza cu Răzvan și Dani”, alături de toți colegii ei de proiect.
Joi, 02.10.2014, 13:57
Dani Oţil şi Răzvan Simion sunt responsabili pentru bunădispoziţia voastră, motiv pentru care ei apelează la orice truc pentru a amuza copios orice telespectator.
Joi, 25.09.2014, 10:52Weekend-ul acesta, Bucureştiul a îmbrăcat haine de sărbătoare, pentru că aniversează 555 ani de când Vlad Ţepeş i-a semnat "certificatul de naştere".
Weekend-ul acesta, Bucureştiul a îmbrăcat haine de sărbătoare, pentru că aniversează 555 ani de când Vlad Ţepeş i-a semnat "certificatul de naştere".
Duminica, 21.09.2014, 15:08
S-a lăsat cu râsete în ediția de astăzi a matinalului Neatza! La insistențele lui Răzvan, Dani a dezvăluit un secret din tinerețea sa.
Marti, 16.09.2014, 12:18
Să vezi și să nu crezi! Prezentatorii de la Neatza, Răzvan și Dani, au demonstrat că îi cunosc foarte bine pe jurați - în special pe Horia Brenciu și Ștefan Bănică. Nu le-a fost deloc greu să intre în pielea lor în această dimineață!
E Brenciu?! Ba nu! E Dani Oțil! Prezentatorul de la Neatza a dar startul transformărilor de la ”Te cunosc de undeva!”.
Vineri, 12.09.2014, 09:11
E Brenciu?! Ba nu! E Dani Oțil! Prezentatorul de la Neatza a dar startul transformărilor de la ”Te cunosc de undeva!”.
Dani Oţil a intrat în pielea juratului X Factor, Horia Brenciu, la Neatza.
Dani Oţil a cântat melodia interpretată de Horia Brenciu- "Azi am chef de mare'.
Află aici care este provocarea supremă pentru bărbaţi!
Dani Oțil și-a luat jucării noi! Și a venit cu ele în platoul de la Neatza să ne arate cum funcționează.
Miercuri, 10.09.2014, 11:43
Vezi aici cum arata noile jucării ale lui Dani Oţil!
Sub privirile uimite ale colegului Răzvan, Dani Oțil a executat câteva mișcări ce l-ar face invidios până și pe marele MJ. Se anunță un sezon de-a dreptul SPECTACULOS!!!
Marti, 09.09.2014, 16:27
Sub privirile uimite ale colegului Răzvan, Dani Oțil a executat câteva mișcări ce l-ar face invidios până și pe marele MJ. Se anunță un sezon de-a dreptul SPECTACULOS, prieteni
Aseară, în cadrul campaniei “România tare de tot”, trustul Intact a organizat o super petrecere cu degustare de vinuri şi peşte, ambele 100% româneşti.
Aseară, în cadrul campaniei “România tare de tot”, trustul Intact a organizat o super petrecere cu degustare de vinuri şi peşte, ambele 100% româneşti.
Vineri, 01.08.2014, 09:25
Dani Oțil, prezentatorul emisiunii ”Neatza”, pare să se fi săturat de ”copilărit”. Aflat în vacanță de puțin timp, vedeta a făcut o afirmație șoc, ce a uimit sute de mii de oameni.
Miercuri, 30.07.2014, 16:09
Dani Oţil, haiosul matinal de la „Neatza cu Răzvan şi Dani” (Antena 1), este un mare iubitor al sporturilor extreme.
Vineri, 18.07.2014, 14:32
Concurenţii au dat piept cu muntele Lotru, într-una dintre cea mai dură competiţie enduro din lume. Motocicletele au străbătut poteci accidentate şi s-au luptat cu bolovanii. Apoi s-au confruntat cu treceri dificile prin mai multe râuri şi au coborât pante extrem de abrupte.
Vineri, 18.07.2014, 08:20
Concurenţii au dat piept cu muntele Lotru, într-una dintre cea mai dură competiţie enduro din lume. Motocicletele au străbătut poteci accidentate şi s-au luptat cu bolovanii.
Vineri, 18.07.2014, 08:06
"N-aş fi ratat participarea pentru nimic în lume", este declaraţia pe care Dani Oţil, vedeta Antenei 1, a oferit-o organizatorilor de la Red Bull Romaniacs
Vineri, 18.07.2014, 00:06
Ziua de astăzi a început într-un mod tare deosebit pentru Dani Oţil, prezentatorul de la "Neatza", care a fost pus pe şotii încă de la primele ore.
Marti, 15.07.2014, 08:53
Recunoscut pentru pasiunea pentru motoare, Dani Oţil, prezentatorul de la "Neatza", participă frecvent la fel de fel de evenimente, iar acum s-a înscris în cea mai grea cursă de moto offroad din lume, Redbull Romaniacs.
Luni, 14.07.2014, 10:41
Momente inedite în această dimineață. După ce ne-au spus cum reușesc să se trezească, Dani Oțil a făcut un pariu cu Puberu.
Vineri, 11.07.2014, 09:20
Trezitul dis-de-dimineață este o problemă pentru orice persoană, fie că vorbim de Amalia, astrologul de la ”Neatza” sau Dani Oțil.
Vineri, 11.07.2014, 08:49
Dani Oțil, prezentatorul emisiunii ”Neatza cu Răzvan și Dani”, este îndrăgit de sute de mii, de oameni, însă acesta nu s-a bucurat de simpatia profesorilor. Cel puțin așa a mărturisit astăzi, în direct.
Luni, 07.07.2014, 09:16
Americanii celebrează astăzi ziua lor naţională, Ziua Independenţei!
Dani Oțil vorbeste la Neatza despre performanta formației "Neatza & Prietenii" la Cupei României la minifotbal.
Tătic cu experienţă, Răzvan Simion i-a arătat lui Dani Oţil câteva tehnici de masaj anti-colici pentru bebeluşi.
Miercuri, 11.06.2014, 12:29
Razvan si Dani ne prezinta un masaj ameliorator în durerile provocate de colici.
Sub culorile BIV Rally Team, în weekendul 7-8 iunie 2014, alături de elită sportivilor din Campionatul Național de Viteză în Coastă, își va face apariția pentru prima oarÄ A®n acest sezon Dani Otil, sportiv și om de televiziune, care împreună cu partenerii acestuia au hotărât să facă pasul spre lumea curselor auto.
Miercuri, 11.06.2014, 08:59
Sub culorile BIV Rally Team, in weekendul 7-8 iunie 2014, alaturi de elita sportivilor din Campionatul Naţional de Viteza în Coastă, isi va face aparitia pentru prima oară în acest sezon Dani Oţil, sportiv si om de televiziune, care impreuna cu...
Dani Oțil a fost pilotul unei mașini de curse, care nu a putut fi văzută de nimeni din cauza vitezei supersonice pe care a atins-o
Duminica, 08.06.2014, 23:54În timpul preselecţiilor din toate colţurile ţării, gaşca "X Factor" profită de orice moment şi se distrează la maximum.
În timpul preselecţiilor din toate colţurile ţării, gaşca "X Factor" profită de orice moment şi se distrează la maximum.
Miercuri, 04.06.2014, 13:46
Cutreieră munţii şi locuri greu accesibile cu motorul, în cadrul concursurilor şi antrenamentelor de enduro. În plus, e mare fan al sporturilor pe apă, aşa că pe Dani Oţil te poţi aştepta să-l întâlneşti aproape oriunde. Clujenii însă, au avut parte de o surpriză de zile mari când l-au întâlnit pe matinal la... tramvai!
Te-ai întrebat vreodată cum ar arăta o combinaţie între motocicletă, scuter şi trotineta clasică? E, iată că avem răspunsul. Se cheamă "Trotineto", iar Dani Oţil a testat-o prin Bucureşti
Joi, 22.05.2014, 11:54
Dacă te-ai săturat să petreci ore întregi la sală, cu împins la piept şi antrenamente dificile, iată câteva exerciţii rapide şi eficiente!
Miercuri, 21.05.2014, 12:55
Florin Neby, antrenorul de fitness de la Neatza, lne prezinta un antrenament crossfit.
Sute de oameni au alergat pentru cei ţintuiţi în scaunul cu rotile. La cursa "Wings for Life" au participat tineri energici, sportivi, dar şi vedete. Mihaela Rădulescu, Dani Oţil, Daniel Osmanovici sau chef Joseph Hadad au luat parte la eveniment.
Sute de oameni au alergat pentru cei ţintuiţi în scaunul cu rotile. La cursa "Wings for Life" au participat tineri energici, sportivi, dar şi vedete. Mihaela Rădulescu, Dani Oţil, Daniel Osmanovici sau chef Joseph Hadad au luat parte la eveniment.
Luni, 05.05.2014, 07:53
Şi anul acesta, haiosul matinal a decis să petreacă sărbătorile de Paşti în munte, într-o manieră inedită: „Merg cu un grup de amici la ţară, la munte, la Întorsura Buzăului, unde am fost şi anul trecut şi ne dăm cu motoarele!”
Sambata, 19.04.2014, 09:31
Ciclism enduro la 59 de ani, interviu cu Andy Brunner
Magicianul Robert Tudor a prezentat câteva trucuri incredibile, în platoul de la Neatza! Iar Dani nu a ezitat să îl imite pe iluzionist!
Vineri, 28.03.2014, 12:37