Antena Căutare

Milioane de oameni ar putea fi decuplati de la Internet, din cauza unui virus

Milioane de oameni ar putea fi decuplati de la Internet, din cauza unui virus care a infectat servere din peste o suta de tari. FBI va bloca toate serverele firmelor contaminate daca acestea nu elimina virusul pana la 8 martie, dar operatiunea se dovedeste foarte dificila.
Miercuri, 29.02.2012, 07:29
x