VIDEO Otelul - Steaua 1-0/ Ros-albastri, din nou fara antrenor: Edi Iordanescu a fost demis!

Steaua continua sa dezamageasca si dupa numirea lui Edy Iordanescu in functia de antrenor. Liderul Ligii 1, Otelul Galati, s-a impus in fata ros-albastrilor, scor 1-0, prin golul marcat de Sirghi, in minutul 19.

"Fara antrenor, nu putem face nimic. O sa caut alt antrenor, sper sa il pun pana la meciul cu Napoli",
a spus Becali, dupa care a anuntat ca noul antrenor va fi adus in pauza competitionala.

Echipe de start:

Otelul: Grahovac - Rapa, Sarghi, Costin, Salageanu - Giurgiu, Neagu - Antal, Viglianti, Ochirosii - Paraschiv

Steaua: Tatarusanu - Nicolita, Abrudan, Geraldo, Latovlevic - Bicfalvi, Apostol - Tanase, B. Stancu, Brandan - Bilasco

Handbal: Romania a castigat Cupa Mondiala din Danemarca... F1/ Fernando Alonso se impune in Singapore...