- MAREA PREMIERĂ Te Cunosc de Undeva! Vezi ce surprize ți-am pregătit AZI de la ora 20:00, pe Antena 1 și în AntenaPLAY
- Chefi la cuțite, sezonul 15 - din 10 martie, pe Antena 1 și în AntenaPLAY
Mai sobra si mai serioasa - asa arata noua Shakira, de cand a inceput sa se invarta in cercurile inalte de la Casa Alba.
La intalnirea din Washington DC, in cadrul careia cantareata a depus juramantul pentru a intra in Comisia de Consiliere in Probleme de Educatie pentru Comunitatea Hispanica, s-a putut observa o schimbare in infatisarea acesteia. Parul Shakirei, de obicei carliontat si rebel, a fost acum sever aranjat, intr-o coada dreapta.
Pana si imbracamintea vedetei a fost una cuminte, Shakira alegand pentru eveniment o rochie simpla, neagra, si un jerseu de aceeasi culoare.
Foto: Hepta