Antena Căutare

Condamnată definitiv pentru malpraxis, o doctoriță continuă să lucreze la un spital din Târgu-Jiu

Situaţie uluitoare la Spitalul de Urgenţă din Târgu-Jiu. Condamnat definitiv pentru malpraxis şi rămas fără drept de practică, un medic continuă să se ducă la spital de parcă nimic nu s-ar fi întâmplat. Şi totuşi, ceva s-a întâmplat.
Vineri, 16.01.2015, 16:11
x