Bundesliga: Schalke 04 face scor cu Koln. Campioana pierde la Hoffenheim. Vezi rezultatele inregistrate in etapa 2!

Borussia Dortmund a inregistrat prima infrangere din actualul sezon, scor 0-1, in deplasare, cu Hoffenheim, intr-o partida contand pentru etapa a 2-a din Bundesliga. Singurul gol al meciului a fost inscris de Salihovic, in minutul 9.

Huntelaar a inscris de trei ori, Raul o data, iar Lewis Holtby a punctat si el. Pentru Koln a marcat Podolski, in minutul 12.

11 Bayern Munchen 2 1 0 1 1 - 1 3

Premier League: Liverpool, remiza pe teren propriu. Vezi rezultatele din prima etapa!... MotoGP: Dani Pedrosa, pole-position in MP al Cehiei...