Paramedicii au ajuns în Casa "Mireasă pentru fiul meu!" Cadrele medicale au intervenit, în direct, pentru Adriana şi Iulia!
După Adriana, o altă concurentă de la "Mireasă pentru fiul meu" are probleme medicale!
Vești rele pentru fani! Ambulanţa a fost chemată de urgenţă în această dimineaţă în casa "Mireasă pentru fiul meu"!
După Adriana, o altă concurentă de la "Mireasă pentru fiul meu" are probleme medicale! Iulia are dureri puternice de cap!
Ambulanţa a fost chemată de urgenţă în această dimineaţă în casa "Mireasă pentru fiul meu". Adrianei i s-a făcut rău seara trecută, iar starea nu i-a îmbunătăţit nici până astăzi.
Nu au format un cuplu cât timp au fost în casa "Mireasă pentru fiul meu", dar s-au întâlnit acum după ce au ieşit din competiţie. Doi foşti concurenţi, împreună?
Andrei, unul dintre participanţii la reality-show-ul matrimonial, prezentat de Paula Chirilă, a filmat un clip HOT chiar înainte de a intra în Casa Mireselor. E drept, concurentul a lansat mai multe și clipuri, dar „Regina Nopții” se remarcă printr-o senzualitate dusă la extrem.
Adelina, fosta concurentă „Mireasă pentru fiul meu”, criticată de telespectatori că are forme mult prea voluptuoase, a luat măsuri drastice! Tânăra s-a apucat de dietă și de sport, iar rezultatele nu au întârziat să apară!
Loredana şi Ionuţ de la "Mireasă pentru fiul meu" sunt mai fericiți ca oricând, mai ales că în curând vor deveni părinți.
Fanii „Mireasă pentru fiul meu” au rămas fără cuvinte atunci când unul dintre concurenți a spart peretele din casă!
Nervii l-ai lăsat pe Petru! Concurentul de la "Mireasă pentru fiul meu" a făcut o gaură într-un perete!
Andrei şi-a etalat calitățile artistice! Concurentul de la "Mireasă pentru fiul meu" a cântat LIVE o piesă rapp compusă chiar de el.
Scântei între fete! După mutarea în locaţia provizorie, antipatia dintre Ana-Maria şi Adriana a ieşit la suprafaţă!
Andrei şi-a etalat însuşirile artistice! Concurentul de la "Mireasă pentru fiul meu" a cântat LIVE o piesă rap compusă chiar de el!
Unul dintre cele mai iubite cupluri din show-ul matrimonial „Mireasă pentru fiul meu” au făcut senzaţie de zile mari la un concurs de fitness
S-a citit clasamentul voturilor acumulate în această săptămâna. Andrada a fost desemnată "Mireasa Săptămânii"!
Andreea, de patru ori mireasa săptămânii în sezonul VI al emisiunii "Mireasă pentru fiul meu", are o poveste de viaţă emoţionantă.
Nu toți tinerii însurăței știu să gestioneze foarte bine momentul cel mai important al vieții de cuplu. Tânăra mireasă din imaginea de mai sus a băut atât de mult încât a avut nevoie de ajutorul domnișoarelor de onoare pentru a se elibera de... alcool!
Vineri, 18.11.2016, 19:12
Surpriză de zile mari pentru fanii „Mireasă pentru fiul meu”! Andrada s-a logodit cu Valentin!
Andrada şi Valentin formează unul dintre cele mai sudate cupluri din acest sezon "Mireasă pentru fiul meu". Cei doi se înţeleg atât de bine încât întrebarea "magică" nu a mai luat pe nimeni prin surprindere
Controversele care macină competiţia i-au făcut pe Marius şi pe Bebe să ia atitudine.
Duelul telefonic dintre sora lui Cristi a fost aprig în direct, dar ce acuzaţii s-au făcut auzite în pauza de publicitate.
„Așchia nu sare departe de trunchi”: spune un proverb românesc. Această zicală pare a fi valabilă și atunci când facem referire la spectul fizic.
Cine este blonda sexy cu care s-a afișat Eduard, soțul Laviniei de la „Mireasă pentru fiul meu”? Ei bine, ea e nimeni alta decât sora lui, plecată la muncă în Danemarca.
Acum câteva zile, pe contul de Facebook al lui Eduard, fostul concurent de la ”Mireasă pentru fiul meu”, au apărut mai multe fotografii cu tânărul însoțit de o blondă sexy. Mulți fani s-au întrebat dacă Edi o înșală pe Lavinia, soția lui.
După conflictul dintre Iulia și Ana-Maria, Andrei a afirmat: ”Am știut că prietenia lor nu va rezista!”
Fosta prezentatoare a emisiunii “Mireasă pentru fiul meu”, Mirela Vaida, a distribuit o amintire pe pagina sa personală - o fotografie de acum cinci ani.
Liliana, fosta concurentă de la "Mireasă pentru fiul meu", s-a întors în brațele fostului iubit, Luțu, poreclit Klaudelu Maidanezu.
Se pare că distracția de la bowling s-a lăsat și cu mici accidentări. Din păcate Mihai a fost nevoit să se prezinte în emisiune, ajutat de cârje.
Ediţia de azi "Mireasa pentru fiul meu" a început cu o surpriză din partea Paulei Chirilă. Concurenţii au fost uimiţi de noul look afişat de realizatoarea TV
Crina, fostă concurentă de la „Mireasă pentru fiul meu”, a postat recent o fotografie pe pagina personală de Facebook. Ea a participat la nunta unei prietene, alături de iubitul ei, Romil.
În urmă cu câteva săptămâni, Constantina şi-a luat inima în dinţi şi a păşit pentru prima oară la Intact Media Academy. Fosta concurenţa de la "Mireasă pentru fiul meu" este decisă să urmeze o carieră în televiziune, aşa că a venit să înveţe de la cei mai buni
De ziua lui Ali, mama și mătușa lui au pășit în platoul emisiunii ”Mireasă pentru fiul meu”, iar surpriza a fost mare atât pentru el, cât și pentru iubita lui, Edith.
Cristina a format un cuplu în casa mireselor cu Andrei, iar acum a făcut anunţul pe pagina de Facebook. Fanii s-au bucurat şi au felicitat-o imediat pe fosta concurenţa de la "Mireasă pentru fiul meu"
În timp ce Edith muncea de zor la surpriza planificată pentru ziua de naștere a lui Ali, acestă se bucura de întreaga atenție a Anei Maria!
În urma curățeniei făcute, Iulia și Ana-Maria au intrat în conflict cu Andrei. ”Încearcă să mă pună într-o lumină proastă!”, a declarat Ana-Maria.
În urma curățeniei făcute, Iulia și Ana-Maria au intrat în conflict cu Andrei. ”Încearcă să mă pună într-o lumină proastă!”, a declarat Ana-Maria.
Cassandra, una dintre cele mai controversate foste concurente de la „Mireasă pentru fiul meu”, s-a îndrăgostit lulea! Bruneta este mai fericită ca niciodată!
Andrei nu este deloc mulțumit de felul în care Iulia și Ana-Maria și-au îndeplinit pedeapsa primită.
Acțiuni controversate au fost repede taxate. Iulia și Ana-Maria au fost pedepsite pentru faptele lor. Iată cum au decis cele două să-ți execute pedeapsa.
Împărțirea cumpărăturilor băieților a venit cu multe proteste. Un energizant se regăsește pe masă în timp ce Cristi îl aduce pe al doilea, pe care îl lasă pe masă lângă primul. După ce Valentin a luat pe unul dintre cele două...
Înconjuraţi de toate persoanele dragi lor şi cu foarte mari emoţii, Adriana şi Valentin s-au căsătorit religios în weekend. Iar petrecerea a fost una fastuoasă și selectă, mai ales că mireasa a avut grijă să pună la punct toate detaliile. Invitații au dansat până în zori alături de miri.
Fericire mare în familia show-ului matrimonial. Doi dintre foşti concurenţi se pregătesc intens de marele "DA!". Aceştia şi-au cumpărat chiar şi verighetele
O tânără din Portugalia a găsit pe net ceea ce părea rochia perfectă de mireasă, aşa că nu a stat pe gânduri şi a comandat-o imediat. Când a deschis coletul şi a văzut ce a primit a început să plângă
Miercuri, 16.11.2016, 08:48
Tatiana, fosta concurentă de la „Mireasă pentru fiul meu”, trăiește o poveste de dragoste aparent imposibilă. Iar statusurile brunetei de pe Facebook sunt mai mult decât „transparente”.
Paula Chirilă e mai sinceră ca niciodată. Prezentatoarea emisiunii „Mireasă pentru fiul meu” , de la Antena 1 a afirmat că, în urmă cu ani, nici măcar prin cap nu i-ar fi dat că va ajunge vreodată o femeie de succes
Imagini șocante pentru fanii „Mireasă pentru fiul meu”! Doi concurenți au ajuns să se certe în ultimul hal!
Câteva fotografii apărute pe pagina de Facebook a lui Eduard, fost concurent la "Mireasă pentru fiul meu", au stârnit controverse în rândul susţinătorilor. Nu este Lavinia, iubita lui, ci o blondă focoasă
Războiul unei vechi iubiri continuă cu o nouă bătălie! Cine pe cine provoacă în conflictul dintre Valentin şi Cristi?
Pe contul lui Eduard, fostul concurent de la ”Mireasă pentru fiul meu”, apar mai multe fotografii cu tânărul însoțit de o blondă sexy. Mulți fani s-au întrebat dacă Edi o înșală pe Lavinia, soția lui.