Antena Căutare
Logo show

Chefi la cuțite | Sezonul 17. Eliminare în echipa bej: ”Mi-am demonstrat că nu am nicio treabă cu bucătăria!”

Episodul 28 din data de 5 mai 2026 al emisiunii Chefi la cuțite, sezonul 17. Eliminare dureroasă după battle-ul cu numărul 11. Adela Gache a părăsit competiția după ce a obținut cel mai mic punctaj. Concurenta și-a stăpânit cu greu emoțiile, dar a spus că experiența a fost una valoroasă.
Marti, 05.05.2026, 23:58
x