Chefi la cuțite | Sezonul 17. Prima eliminare din echipa lui chef Sautner! Cine pleacă din echipa verde
Episodul 19 al sezonului 17 Chefi la cuțite, din 14 aprilie 2026. Chef Alexandru Sautner a avut parte de o eliminare după cel de-al doilea battle al sezonului. Elena Comăneci și Bianca Podosu s-au salvat de la eliminare pe ultima sută de metri. Cel mai mic punctaj de la proba individuală a fost cel al Irinei Man. Concurenta a fost nevoită să părăsească emisiunea, după ce a făcut o farfurie care a dezamăgit jurații.
Marti, 14.04.2026, 23:55