Blonda din Argeş, considerată de procurori pericol public când bea, loveşte din nou
Tânăra blondă din Albota, Argeş, celebră pentru isprăvile sale la beţie, se întoarce în atenţia anchetatorilor. A fost filmată într-un bar, deşi magistraţii i-au interzis să mai frecventeze astfel de locuri în care se consumă alcool. Tânăra susţine acum că a mers la dezalcoolizare. Trebuie să dovedească în instanţă că s-a schimbat, pentru a nu fi condamnată din nou. Vara trecută a furat o maşină de pe autostradă.
Luni, 08.01.2018, 19:44