Nicholas David Ionel va juca finala de dublu juniori la Australian Open

Joi, 30 Ianuarie .01.2020, 10:07

Neatza cu Răzvan și Dani. Simona Halep, eliminată în semifinalele Australian Open 2020

Invitati
Joi, 30 Ianuarie .01.2020, 07:09

Sofia Kenin s-a calificat în finala Australian Open, eliminând-o pe Ashleigh Barty.

Sport
Miercuri, 29 Ianuarie .01.2020, 19:40

Simona Halep, la doi pași de titlu

Observator
Miercuri, 29 Ianuarie .01.2020, 15:12

Nadal a fost eliminat de Thiem în sferturi la Australian Open. Spaniolul a fost protagonistul unui moment surprizător cu câteva ore înainte de meci - VIDEO

Sport
Miercuri, 29 Ianuarie .01.2020, 12:48

Muguruza: Simona a avut un joc consistent în ultimii ani, va fi un meci dificil

Simona Halep
Miercuri, 29 Ianuarie .01.2020, 12:12

Navratilova şi McEnroe şi-au cerut scuze pentru că au încălcat protocolul protestând la Australian Open

Sport
Miercuri, 29 Ianuarie .01.2020, 11:31

Finala de dublu feminin la Australian Open: Hsieh/Strycova – Babos/Mladenovic

Sport
Miercuri, 29 Ianuarie .01.2020, 10:03

Nicholas David Ionel în semifinalele de dublu juniori la Australian Open; Fatima Keita, eliminată la dublu junioare

Sport
Miercuri, 29 Ianuarie .01.2020, 09:51

Simona Halep joacă joi dimineaţă în semifinalele Australian Open, cu Garbine Muguruza

Miercuri, 29 Ianuarie .01.2020, 09:38

Neatza cu Răzvan și Dani. Simona Halep, în semifinalele Australian Open. Imagini spectaculoase

Invitati
Miercuri, 29 Ianuarie .01.2020, 09:30

Australian Open: Alexander Zverev l-a învins pe Wawrinka şi este pentru prima dată în semifinalele unui grand slam

Sport
Miercuri, 29 Ianuarie .01.2020, 05:15

Garbine Muguruza, adversara Simonei Halep în semifinalele Australian Open

Marti, 28 Ianuarie .01.2020, 13:43

Djokovici se califică în semifinalele Australian Open şi va juca meciul cu numărul 50 împotriva lui Roger Federer

Sport
Marti, 28 Ianuarie .01.2020, 10:27

Nicholas Ionel şi Fatima Keita, în sferturi, la dublu masculin şi feminin juniori, la Australian Open.

Sport
Marti, 28 Ianuarie .01.2020, 09:52

Roger Federer a salvat şapte mingi de meci cu Tennys Sandgren, înainte de a se califica în semifinalele Australian Open

Sport
Marti, 28 Ianuarie .01.2020, 08:17

Simona Halep - Anett Kontaveit, miercuri, de la ora 02.00, în sferturi la AusOpen

Luni, 27 Ianuarie .01.2020, 14:00

După un meci spectaculos cu Nick Kyrgios, Rafael Nadal s-a calificat în sferturi la Australian Open

Sport
Luni, 27 Ianuarie .01.2020, 13:26

Alexander Zverev, în sferturi la Australian Open, după ce l-a eliminat pe Andrei Rublev

Sport
Luni, 27 Ianuarie .01.2020, 13:00

Programul sferturilor de finală la feminin, la Australian Open

Sport
Luni, 27 Ianuarie .01.2020, 12:43

Anastasia Pavliucenkova a învins-o pe Angelique Kerber şi a acces în sferturi la Australian Open

Sport
Luni, 27 Ianuarie .01.2020, 10:47

Australian Open: Nicholas David Ionel, calificat în optimi la dublu, la juniori

Sport
Luni, 27 Ianuarie .01.2020, 09:51

Stan Wawrinka, în sferturi la Australian Open, după ce l-a eliminat pe Daniil Medvedev

Sport
Luni, 27 Ianuarie .01.2020, 08:45

Monica Niculescu şi Misaki Doi, eliminate în optimile de finală ale probei de dublu de la Australian Open

Sport
Luni, 27 Ianuarie .01.2020, 07:56

Garbine Muguruza a învins-o pe Kiki Bertens şi a acces în sferturi la Australian Open

Sport
Luni, 27 Ianuarie .01.2020, 07:42

Halep, după partida cu Mertens: Cred că am făcut cel mai bun meci de când sunt aici

Luni, 27 Ianuarie .01.2020, 06:29

Anett Kontaveit, adversara Simonei Halep în sferturie de finală ale Australian Open

Luni, 27 Ianuarie .01.2020, 04:44

Simona Halep, superstiţioasă: Ascult aceleaşi melodii ca la Wimbledon, poate merge

Sambata, 25 Ianuarie .01.2020, 06:22

Simona Halep, în optimile de finală ale Australian Open, după 6-1, 6-4, cu Iulia Putinţeva

Sport
Vineri, 24 Ianuarie .01.2020, 16:02

Roger Federer se califică dramatic în optimi, în faţa lui John Millman, la AusOpen. Elveţianul, la victoria cu numărul 100 la Melbourne

Sport
Vineri, 24 Ianuarie .01.2020, 13:49

Raonic l-a eliminat pe Tsitsipas în turul trei al Australian Open

Sport
Vineri, 24 Ianuarie .01.2020, 12:07

Naomi Osaka, deţinătoarea trofeului, a fost eliminată de Coco Gauff (15 ani) în turul trei al Australian Open