Antena Căutare

Trei elevi din Curtea de Argeş au ajuns la spital bătuţi măr de câţiva colegi mai mari

Incident revoltător întrun liceu din Curtea de Argeş. Trei elevi de clasa a XI-a au fost luaţi de o salvare de dimineaţă, cu capetele sparte! O gaşcă de adolescenţi de la acelaşi liceu cu ei, dar mai mari cu un an, au sărit pe ei şi i-au lovit cu pumnii, picioarele, dar şi cu bucăţi de mobilă.
Luni, 31.03.2014, 13:05
x