Antena Căutare
Logo show

Chefi la cuțite | Sezonul 15, 23 aprilie 2025. Chef Orlando Zaharia a pierdut un concurent, după al patrulea battle. Cine a fost eliminat

Episodul 21 al sezonului 15 Chefi la cuțite, din 23 aprilie 2025. După jurizarea preparatelor de la proba de duel, Irina Fodor a anunțat punctajul. La final, Tiger a fost eliminat, obținând din partea juraților doar 8 puncte. „A fost cea mai frumoasă competiție din viața mea. M-a învățat să las ego-ul și mai jos” a spus acesta.
Miercuri, 23.04.2025, 23:48
x