Articole despre rezultate cursă formula 1

Program Formula 1™, Marele Premiu al regiunii Emilia-Romagna. Urmărește al șaptelea weekend de spectacol de pe circuit, 17–19 mai

Antena este casa Formula 1™ în România. Cel mai spectaculos sezon din istoria legendară a acestui sport va avea 24 de curse şi va fi transmis integral de canalele Antena şi în platforma AntenaPLAY.

Joi, 09.05.2024, 16:45
Cursa din Formula 1™ a Marelui Premiu de la Miami a fost pe canalele Antena și în AntenaPLAY! Lando Norris a câştigat

Bătălia pentru campionatul mondial de Formula 1™ continuă. Astăzi a avut loc a șasea cursă din acest sezon, cursa Marelui Premiu de la Miami.

Luni, 06.05.2024, 00:34
Cursa din Formula 1™ a Marelui Premiu al Chinei a fost pe canalele Antena și în AntenaPLAY! Max Verstappen a câştigat

Bătălia pentru campionatul mondial de Formula 1™ continuă. Astăzi a avut loc a cincea cursă din acest sezon, cursa Marelui Premiu al Chinei.

Duminica, 21.04.2024, 11:46
Program Formula 1™, Marele Premiu al Chinei. Urmărește al cincilea weekend de spectacol de pe circuit, 19 – 21 aprilie

Luni, 15.04.2024, 11:14
Cursa din Formula 1™ a Marelui Premiu al Japoniei a fost pe canalele Antena și în AntenaPLAY! Max Verstappen a câştigat

Bătălia pentru campionatul mondial de Formula 1™ continuă. Astăzi a avut loc a patra cursă din acest sezon, cursa Marelui Premiu al Japoniei.

Duminica, 07.04.2024, 10:00
Cursa din Formula 1™ a Marelui Premiu al Bahrainului a fost pe Antena 1! Max Verstappen a câştigat prima cursă a sezonului

Bătălia pentru campionatul mondial de Formula 1™ a început. Astăzi a avut loc prima cursă din acest sezon, cursa Marelui Premiu al Bahrainului.

Sambata, 02.03.2024, 18:47