Survivor România 2026. Faimoșii au întrerupt seria negativă și au reușit să câștige jocul de recompensă!
Episodul 45 din data de 19 aprilie 2026 al emisiunii Survivor România. După o victorie răsunătoare a Războinicilor la jocul de imunitate, cele două echipe s-au întâlnit din nou pentru o nouă confruntare. În final, Faimoșii au fost cei care au câștigat recompensa și șansa de a comunica cu cei dragi. Este pentru prima dată în acest sezon când Faimoșii câștigă recompensa pentru comunicare.
Duminica, 19.04.2026, 21:15