Dan Boldea este de meserie actor și cântăreț și spune că a venit în ediția 14 din sezonul 8 „Chefi la cuțite” ca să se joace cu mâncarea.
Drăghici Viorel Gheorghe a venit în ediția 14 din sezonul 8 „Chefi la cuțite” ca să-i surprindă pe cei trei jurați cu o super rețetă de salată de boeuf, prezentată într-o formă inedită!
Un moment cu adevărat savuros din ediția 14 din sezonul 8 „Chefi la cuțite” a fost atunci când Sorin Bontea a avut o propunere complet neașteptată pentru colegii săi de platou!
A venit și cel mai așteptat și tensionat moment din această ediție din sezonul 8 „Chefi la cuțite”! Diana Pavelescu a anunțat cine a câștigat amuleta 14!
Somelierul Diana Pavelescu a venit în sezonul 8 „Chefi la cuțite” ca să jurizeze proba pentru amuleta 14!
Mirela Calotă i-a impresionat pe cei trei chefi nu doar cu rețeta pe care a ales s-o gătească, ci și cu povestea ei emoționantă de viață.
După ce au pregătit rețete spectaculoase de paste pentru amuleta 14 din sezonul 8 „Chefi la cuțite”, Sorin Bontea, Cătălin Scărlătescu și Florin Dumitrescu au trecut la degustare!
Sorin Bontea a scos artileria grea, în lupta pentru amuleta 14, din sezonul 8 al emisiunii „Chefi la cuțite”! Bucătarul i-a uimit pe toți cu ingredientul surpriză, pe care l-a adus în bucătărie!
În această ediție din sezonul 8 „Chefi la cuțite”, cei trei bucătari luptă pentru o nouă amuletă și au ales să pregătească rețete delicioase de paste. Totuși, liniștea din bucătărie a dispărut atunci când au apărut acuzații la adresa lui Cătălin Scărlătescu.
O nouă ediție din sezonul 8 „Chefi la cuțite” aduce o altă amuletă importantă pentru Sorin Bontea, Cătălin Scărlătescu și Florin Dumitrescu.
În ediția 14 din sezonul 8 „Chefi la cuțite” o concurentă cu adevărat surprinzătoare este Anastasia, o fetiță în vârstă de doar patru ani!
Luni seara Chefi la cuţite a câștigat din nou lupta pe toate categoriile de public. Show-ul difuzat de Antena 1 s-a impus ca lider de audiență la nivelul tuturor segmentelor de public.
Un concurent surprinzător din ediția 13 din sezonul 8 „Chefi la cuțite” este Alberto Chelu! De meserie soud chef, bărbatul vrea să demonstreze că merită un loc în echipele celor trei chefi.
Vă mai aduceți aminte de Robert Candoi, concurentul care vine în fiecare sezon al emisiunii „Chefi la cuțite”? Tânărul s-a întors, de data aceasta pregătit pentru a face show chiar și pe timp de pandemie.
Angelica Djurj a pregătit o super rețetă de lasagna în ediția 13 din sezonul 8 „Chefi la cuțite” și apoi a așteptat cu multe emoții verdictul juraților!
Angelica Djurj este una dintre concurentele care a făcut spectacol în ediția 13 din sezonul 8 „Chefi la cuțite”!
Un concurent cu adevărat surprinzător din ediția 13 din sezonul 8 „Chefi la cuțite” este Andrei Tache, bucătarul care a vrut să aducă un omagiu pentru cei trei jurați.
Surpriză de proporții în ediția 13 din sezonul 8 „Chefi la cuțite”! Chef Marian Cernat a anunțat cine este câștigătorul amuletei!
În ediția 13 din sezonul 8 „Chefi la cuțite”, un moment cu adevărat surprinzător a fost atunci când chef Sorin Bontea a fost nevoit să-și pună ochelarii ca să vadă ce este în farfurie.
A venit și momentul ca chef Marian Cernat să deguste din cele trei farfurii pregătite de Sorin Bontea, Cătălin Scărlătescu și Florin Dumitrescu, în lupta pentru amuletă!
Un concurent cu adevărat surprinzător a fost Ionuț Căleican, care a venit în sezonul 8 al emisiunii „Chefi la cuțite” ca să demonstreze că se pricepe de minunte la gătit.
În ediția 13 din sezonul 8 „Chefi la cuțite”, Sorin Bontea, Cătălin Scărlătescu și Florin Dumitrescu s-au întrecut în bucătărie pentru o nouă amuletă prețioasă și acum a venit momentul degustării!
Vlăduț Manoliu are 31 de ani și a venit în sezonul 8 al emisiunii „Chefi la cuțite” ca să demonstreze că este un bucătar cu experiență, care merită să ajungă în etapa următoare din competiție.
Amuleta 13 a adus pentru cei trei jurați de la „Chefi la cuțite” emoții uriașe și o dorință mare de-a câștiga. Totuși, lucrurile nu au mers atât de bine precum se așteptau aceștia!
În această ediție din sezonul 8 al emisiunii „Chefi la cuțite”, Sorin Bontea, Cătălin Scărlătescu și Florin Dumitrescu s-au reîntâlnit în bucătărie, ca să lupte pentru o nouă amuletă!
Simona Modoran a venit în sezonul 8 al emisiunii „Chefi la cuțite” pentru a demonstra cât de bine știe să gătească, dar și pentru a-l face celebru pe Cronco, cioara familiei.
În ediția 13 din sezonul 8 „Chefi la cuțite” am putut descoperi cum se mai distrează Sorin Bontea, Florin Dumitrescu și Cătălin Scărlătescu, în culisele celui mai îndrăgit show culinar.
Sezonul 8 al emisiunii „Chefi la cuțite” este unul plin de surprize. Recent, Florin Dumitrescu a dezvăluit ce gest neașteptat a făcut Cătălin Scărlătescu, rivalul său din bucătărie.
Un senegalez stabilit în România de câțiva ani a decis să vină la emisiunea „Chefi la cuțite”, ca să demonstreze că se pricepe extrem de bine la gătit. Faye Papa a făcut senzație cu povestea sa incredibilă de viață!
În sezonul 8 al emisiunii „Chefi la cuțite”, chef Nicolai Tand și-a făcut apariția în platou pentru a anunța cine a câștigat amuleta pusă la bătaie de Gina Pistol!
Cătălin Cazacu a venit în sezonul 8 al emisiunii „Chefi la cuțite” împreună cu prietenul său, Levent Sali. Acum a venit momentul ca acesta să afle verdictul dat de chefi!
Emoțiile au atins cote maxime în ediția 12 din sezonul 8 „Chefi la cuțite”, atunci când chef Nicolai Tand a degustat rețetele pregătite de Sorin Bontea, Florin Dumitrescu și Cătălin Scărlătescu.
După ce a pregătit o super rețetă de ciorbă turcească, Levent Sali și-a făcut apariția în fața chefilor! Surpriza a fost mare pentru Sorin Bontea!
Actorul Levent Sali a venit la emisiunea „Chefi la cuțite” împreună cu prietenul său, Cătălin Cazacu. Cei doi au concurat separat și au sperat că vor reuși să-i impresioneze pe jurați cu rețetele alese.
Levent Sali este de meserie actor, dar a venit la emisiunea „Chefi la cuțite” pentru experiență și pentru a arăta tuturor cât de bine gătește.
Un moment cu adevărat savuros din sezonul 8 „Chefi la cuțite” a fost atunci când Sorin Bontea, Cătălin Scărlătescu și Florin Dumitrescu s-au aoucat să se joace în culisele emisiunii!
Una dintre cele mai surprinzătoare concurente din sezonul 8 „Chefi la cuțite” este Roxana Stegaru, venită tocmai din Italia pentru a-i cunoaște pe cei trei chefi.
Roxana Stegaru a venit tocmai din Italia pentru a-și demonstra talentul culinar, în sezonul 8 al emisiunii „Chefi la cuțite”!
Robert Vasiliu este de meserie bucătar și a decis să participe în sezonul 8 „Chefi la cuțite” pentru a demonstra cât de priceput este, atunci când vine vorba de bucătărie.
Orice amuletă este extrem de prețioasă și poate schimba deznodământul probelor pe echipe, așa că Sorin Bontea, Cătălin Scărlătescu și Florin Dumitrescu au încercat să pregătească niște farfurii cu totul și cu totul speciale!
Sorin Bontea, Cătălin Scărlătescu și Florin Dumitrescu s-au reîntâlnit în bucătărie, pentru a lupta pentru o nouă amuletă din sezonul 8 „Chefi la cuțite”!
După ce a pregătit o super rețetă de ficat de rață cu andive și zmeură, Frank Henry a aflat verdictul din partea celor trei jurați de la „Chefi la cuțite”, sezonul 8.
Unul dintre cei mai surprinzători concurneți din sezonul 8 al emisiunii „Chefi la cuțite” este Frank Henry, un bucătar francez care i-a uimit pe toțți cu dezvăluirile sale.
Marți seara Chefi la cuţite a câștigat lupta pe toate categoriile de public. Show-ul difuzat de Antena 1 s-a impus ca lider de audiență la nivelul tuturor segmentelor de public.
Cristina Sarafim a venit la emisiunea „Chefi la cuțite”, după ce soțul a înscris-o în competiție, ca să-i facă o surpriză!
Diana Maganu are 21 de ani și a venit la emisiunea „Chefi la cuțite” ca să descopere dacă poate pregăti deserturi apreciate chiar și de chefi, nu doar de clienții săi!
Angelo Ardelean, concurent în sezonul 8 „Chefi la cuțite”, i-a uimit pe cei trei chefi cu dezvăluirile sale. Tânărul a povestit cum reușea să facă opt sute de pizza într-o singură zi!
Unul dintre cei mai surprinzători concurenți din ediția 11 din sezonul 8 „Chefi la cuțite” este Angelo Ardelean, un bucătar în vârstă de 27 de ani, care a venit să demonstreze tuturor cât de priceput este la gătit.
Un moment cu adevărat savuros din ediția 11 din sezonul 8 „Chefi la cuțite” a fost atunci când Sorin Bontea, Cătălin Scărlătescu și Florin Dumitrescu s-au apucat să joace mima, în culise!
Cel mai așteptat moment din ediția 11 din sezonul 8 „Chefi la cuțite” a adus o surpriză uriașă pentru Sorin Bontea, Cătălin Scărlătescu și Florin Dumitrescu! Cei trei au aflat cine a câștigat amuleta, de data aceasta!