Articole despre antena transmite formula 1

Program Formula 1™, Marele Premiu al regiunii Emilia-Romagna. Urmărește al șaptelea weekend de spectacol de pe circuit, 17–19 mai

Antena este casa Formula 1™ în România. Cel mai spectaculos sezon din istoria legendară a acestui sport va avea 24 de curse şi va fi transmis integral de canalele Antena şi în platforma AntenaPLAY.

Joi, 09.05.2024, 16:45
Cursa din Formula 1™ a Marelui Premiu de la Miami a fost pe canalele Antena și în AntenaPLAY! Lando Norris a câştigat

Bătălia pentru campionatul mondial de Formula 1™ continuă. Astăzi a avut loc a șasea cursă din acest sezon, cursa Marelui Premiu de la Miami.

Luni, 06.05.2024, 00:34
S-au încheiat calificările din Formula 1™ pentru Marele Premiu de la Miami. Max Verstappen în pole position în cursa de duminică

Calificările pentru pentru Marele Premiu de la Miami au fost difuzate în direct pe Antena 3 CNN şi în AntenaPLAY. Piloții se pregătesc de cursa de duminică, 5 mai 2024.

Duminica, 05.05.2024, 00:03
Program Formula 1™, Marele Premiu de la Miami. Urmărește al șaselea weekend de spectacol de pe circuit, 3 – 5 mai

Luni, 29.04.2024, 12:29
Cursa din Formula 1™ a Marelui Premiu al Chinei a fost pe canalele Antena și în AntenaPLAY! Max Verstappen a câştigat

Bătălia pentru campionatul mondial de Formula 1™ continuă. Astăzi a avut loc a cincea cursă din acest sezon, cursa Marelui Premiu al Chinei.

Duminica, 21.04.2024, 11:46
S-au încheiat calificările din Formula 1™ pentru Marele Premiu al Chinei. Max Verstappen în pole position

Calificările pentru pentru Marele Premiu al Australiei au fost difuzate în direct pe Antena 3 CNN şi în AntenaPLAY. Piloții se pregătesc de cursa de duminică, 21 aprilie 2024.

Sambata, 20.04.2024, 11:15
Program Formula 1™, Marele Premiu al Chinei. Urmărește al cincilea weekend de spectacol de pe circuit, 19 – 21 aprilie

Luni, 15.04.2024, 11:14
Cursa din Formula 1™ a Marelui Premiu al Japoniei a fost pe canalele Antena și în AntenaPLAY! Max Verstappen a câştigat

Bătălia pentru campionatul mondial de Formula 1™ continuă. Astăzi a avut loc a patra cursă din acest sezon, cursa Marelui Premiu al Japoniei.

Duminica, 07.04.2024, 10:00
S-au încheiat calificările din Formula 1™ pentru Marele Premiu al Japoniei. Max Verstappen în pole position

Sambata, 06.04.2024, 10:04
Cursa din Formula 1™ a Marelui Premiu al Arabiei Saudite a fost pe canalele Antena! Max Verstappen a câştigat!

Bătălia pentru campionatul mondial de Formula 1™ continuă. Astăzi a avut loc a doua cursă din acest sezon, Marele Premiu al Arabiei Saudite.

Sambata, 09.03.2024, 20:30
Carlos Sainz nu ia startul în Marele Premiu al Arabiei Saudite! Schimbare de ultim moment la Ferrari

Ferrari face o schimbare de ultim moment înaintea Marelui Premiu al Arabiei Saudite. Carlos Sainz este înlocuit de Oliver Bearman, pilotul din Formula 2™.

Vineri, 08.03.2024, 16:30
Cursa din Formula 1™ a Marelui Premiu al Bahrainului a fost pe Antena 1! Max Verstappen a câştigat prima cursă a sezonului

Bătălia pentru campionatul mondial de Formula 1™ a început. Astăzi a avut loc prima cursă din acest sezon, cursa Marelui Premiu al Bahrainului.

Sambata, 02.03.2024, 18:47
Programul complet din 2024 pentru Formula 1™, Formula 2™ şi Formula 3™. Adrenalina este în casa Antena în următorii 3 ani

În următorii trei ani, Antena este casa Formula 1™, Formula 2™ și Formula 3™. Antrenamentele, calificările și cursele pot fi urmărite exclusiv pe canalele Antena și în AntenaPLAY.

Miercuri, 28.02.2024, 15:19
Antena va transmite exclusiv Formula 1 în România în următorii 3 ani

Antena este casa Formulei 1 în România pentru următorii 3 ani. Cel mai spectaculos sezon din istoria legendară a acestui sport va avea 24 de curse şi va fi transmis integral de posturile Antena1 şi platforma AntenaPLAY.

Vineri, 23.02.2024, 14:12